Działamy w szerokim sektorze jakim jest obróbka metali oferując Państwu nowoczesny park maszyn oraz nasze doświadczenie w celu zapewnienia najwyższej jakości usług.

Działamy od 2014 roku rozwijając małą rodzinną firmę po jej dzisiejszy kształt z sukcesywnie realizowanymi planami na przyszłość. Dzięki temu już dziś możemy zaoferować Państwu nie tylko podstawowe usługi obróbki metali, ale także charakteryzujące się dużą precyzją cięcie matali laserem CNC typy Fiber renomowanej marki LVD o mocy 4kW o obszarze roboczym 1500mm x 3000mm czy też usługę dokładnego gięcia prasą krawędziową z naciskiem 135 ton na długości 3m.

Oferujemy również walcowanie, cięcie gilotyną do długości 3m, zgrzewanie punktowe, stanowiska monterskie, spawanie metodami mig mag oraz tig elementów o dużych i małych gabarytach a także cięcie rur i profili.

Nasi wykwalifikowani konstruktorzy oraz monterzy dokładają wszelkich starań by Państwa pomysły i projekty stały się rzeczywistością. Podejmujemy się małych i dużych zleceń oraz nietypowych projektów tworząc razem wspaniałe rzeczy.

Zapraszam do współpracy

Adrian Wszołek

WJ-CNC

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.