Oferujemy Państwu usługę gięcia przy pomocy prasy krawędziowej CNC renomowanej marki LVD o nacisku 135 ton pozwalającą na pracę z materiałem o grubości do 8mm na długości do 3m charakteryzującej się precyzją gięcia i uniwersalnością.

To nowoczesne urządzenie CNC w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem naszej kadry pracowników pozwala zapewnić gięcie o dużej dokładności. Nasi konstruktorzy otrzymują gotowy rozkrój elementu na laser oraz prasę krawędziową CNC w efekcie czego otrzymujemy produkt zgodny z projektem 3D, a dzięki oprogramowaniu CADMAN i prasie LVD już pierwszy egzemplarz jest dobry.

Po zaimportowaniu części 3D utworzonej w programie CAD, CADMAN automatycznie określa gięcia nachylone, równoległe i wielokrotne, a także zawijanie obrzeży i gięcie wstępne. Ponadto dostępne jest również środowisko symulacyjne, które wizualizuje całkowity proces gięcia od początku do zakończenia, wykrywanie kolizji, a także położenie zderzaka i ustawienia narzędzia.

Posiadana przez nas prasa wyposażona jest w indywidualnie dopasowany stół z system kompensacji ugięcia CNC. Polega to na tym, że dane obejmujące grubość blachy, długość gięcia, szerokość rozwarcia matrycy i wytrzymałość na rozciąganie są wprowadzane do układu sterowania w celu określenia wielkości strzałki ugięcia wymaganej do kompensacji ugięcia stołu i belki w efekcie czego otrzymujemy równomierne ugięcie na całej długości. Dodatkowo przetworniki liniowe zapewniają dokładność pozycjonowania i powtarzalność.

Zapraszamy!

Gięcie blach

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.