Wywodząc się z małej rodzinnej firmy wiemy, że tak jak i w rodzinie najważniejsi są ludzie, dlatego dbamy o ciągły rozwój naszych pracowników zapewniając im szkolenia i możliwość samorealizacji.

Bierzemy również udział w Targach Branży Metalowej by udoskonalać urządzenia i nasze umiejętności w celu zagwarantowania usług i towarów najwyższej jakości. Obecnie w naszej ekipie jest 3 wykwalifikowanych i doświadczonych konstruktorów pracujących z użyciem nowoczesnego oprogramowania SOLIDWORKS, które jest światowym liderem rozwiązań CAD 3D.

Oprogramowanie to pozwala na zaprojektowanie pojedynczych detali i złożenie ich w całość umożliwiając pracę na dużych złożeniach, generując widoki przekroju składające się z dziesiątek tysięcy komponentów. Dodatkowo oprogramowanie CADMAN w połączeniu z umiejętnościami konstruktorów pozwala na wykorzystanie pełnych możliwości lasera i prasy krawędziowej CNC.

Jeżeli nadal występują jakiekolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu a nasza kadra konstruktorska dołoży wszelkich starań by w rozmowie z Państwem udzielić odpowiedzi na nurtujące pytania.

Zapraszamy!

Dział konstrukcyjny

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.