Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie laserowego wycinania w metalu. Działamy na terenie całej Polski, również w Żyrardowie. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, bowiem zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. 

 

Wycinanie laserowe metalu Żyrardów 

Zgłoś się do nas, jeśli szukasz firmy oferującej profesjonalne wycinanie laserem metodą CNC. Posiadamy sprzęt najwyższej jakości, co w połączeniu z fachową wiedzą skutkuje doskonale wykonaną usługą. Czynność wycinania laserowego metalu metodą CNC jest procesem w pełni skomputeryzowanym. Laser wykonuje dokładne takie cięcia, jakie dyktują mu wprowadzone do programu dane.

Dzięki temu masz pewność, że wszystko zostanie wykonane z największą dokładnością. Obsługa maszyn CNC wymaga wieloletniego doświadczenia. Nasi specjaliści czuwają nad całym procesem realizacji Twojego zamówienia. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który umożliwia wycinanie laserowe w powierzchniach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Żyrardów, czyli jak wygląda prezentowana usługa 

Zastanawiasz się jak to możliwe, że cięcie laserem może być aż tak precyzyjne? Proces ten polega na wysłaniu przez głowicę lasera wiązki energii świetlnej o niezwykłej mocy w stronę metalu.

Wytwarzana w tym procesie temperatura pozwala na dokładne wycinanie dowolnych kształtów nawet w twardych materiałach. Laserowe cięcie możliwe jest do wykonania w różnego rodzaju metalach, takich jak aluminium czy stal kwasoodporna oraz konstrukcyjna. 

 

Cięcie stali laserem Żyrardów, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi? 

Oferowane przez nas wycinanie laserowe Żyrardów posiada wiele zalet. Zlecone zamówienia realizujemy w krótkim czasie, zachowując przy tym najwyższą precyzję wykonania. Nie musisz także martwić się o ustalone terminy. Atutem cięcia metali laserem jest możliwość wycięcia dowolnych kształtów. Powtarzalność tej metody pozwala na realizację wielu zamówień jednocześnie, dbając jednocześnie o jak najmniejsze straty materiałowe. Laserowe wycinanie w metalach jest niezwykle precyzyjne. 
Zapraszamy do kontaktu

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.