Firma WJ-CNC to profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie w obróbce metalu. Naszą specjalizacją jest wycinanie laserowe, które realizujemy również w mieście Tychy. Wszystkie nasze usługi wykonujemy z doskonałą precyzją i niezwykłą jakością.

 

Wycinanie laserowe metalu Tychy

Każde zlecenie na cięcie laserem blach w Tychach realizujemy za pomocą nowoczesnych, profesjonalnych wycinarek laserowych, które cechują się doskonałą precyzją i niezawodnością. Cięcie laserem za pomocą wycinarek laserowych CNC cechuje się wysoką powtarzalnością oraz daje klientowi możliwość wycięcia w metalu praktycznie dowolnych kształtów. 

 

Cięcie laserowe Tychy, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Nasza oferta na cięcie blach laserem w Tychach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.  Usługa wykonywana jest w sposób maksymalnie precyzyjny. Możemy pochwalić się krótkim czasem realizacji. 

Wycinanie laserem realizujemy z zastosowaniem nowoczesnej metody CNC, realizowanej przez profesjonalną kadrą pracowników. Szereg specjalistów wciąż dba o to, by cały proces usługi cięcia laserem przebiegał w sposób gwarantujący uzyskanie wyrobów najwyższej jakości.

Nasza firma dysponuje profesjonalnym laserem o wysokiej precyzji i mocy. 

Oferujemy laserowe cięcie blach w mieście Tychy aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o następujących parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie stali laserem Tychy, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Laserowe cięcie blach posiada szereg zalet, które sprawiają, że jest to jedna z najdokładniejszych i precyzyjnych sposobów obróbki metalu.

Technologia ta doskonale sprawdzi się w obróbce: 

  • stali konstrukcyjnych;
  • aluminium;
  • stali nierdzewnych;
  • stali kwasoodpornych.

Największymi zaletami tej technologii jest:

  • wyjątkowa precyzja;
  • wysoka jakość końcowego wyrobu;
  • powtarzalność;
  • szybkość;
Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.