Nasza firma oferuje kompleksowe usługi w zakresie wycinania laserowego. Starachowice to jedno z miast  w Polsce, w którym wykonujemy zlecenia. Długoletnie doświadczenie pozwala nam na najwyższą jakość obsługi. Jesteśmy w pełni otwarci na potrzeby klientów oraz indywidualne zamówienia. 

 

Cięcie laserem Starachowice

Czy potrzebujesz pomocy specjalistów w zakresie komputerowego cięcia laserem z użyciem metody CNC? U nas znajdziesz najlepsze wsparcie. Szybko przeprowadzimy proces wycinania dla Ciebie. Cięcie laserem to komputerowa metoda, dzięki której można precyzyjnie wykonać usługę. W kadrze firmy pracują wyłącznie najlepsi specjaliści. Posiadamy nowoczesny sprzęt, który pozwala na cięcie laserem nawet do 3000 mm x 1500 mm.

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Wycinanie laserowe w metalu, Starachowice. W jaki sposób świadczymy usługi?

Wycinanie laserowe, które przeprowadzamy wykonuje się przy użyciu silnej wiązki lasera skierowanego na obrabiany materiał. Dzięki wysokiej temperaturze jaką emituje laser, urządzenie tnie z wysoką precyzją oraz przecina nawet najtwardszy materiał. Operujemy najnowszym, sprawdzonym sprzętem. To gwarantuje wysoką jakość wykonania cięcia.

 

Cięcie blach laserem, Starachowice. Dlaczego warto nas wybrać?

Jedną z podstawowych zalet metody cięcia laserowego jest szybka realizacja. Wycięcia laserowe trwają krótko oraz zapewniają dużą dokładność. Pozwala to na zredukowanie strat materiału oraz optymalizację produkcji. Już dziś poznaj naszą ofertę cięcia laserowego w Starachowicach. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.