Wycinanie laserowe metalu Stalowa Wola

Nasza firma działa na terenie całej Polski od wielu lat. Posiadamy duże doświadczenie w usługach wycinania laserowego. Działamy także na terenie Stalowej Woli. Naszym priorytetem jest jakość i precyzja. Szczycimy się indywidualnym podejściem do każdego klienta. Jeżeli jesteś zainteresowany komputerowym cięciem metali metodą CNC, zapraszamy do skorzystania z usługi wycinania laserowego w Stalowej Woli. Gwarantujemy fachową obsługę i Twoje pełne zadowolenie.

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Stalowa Wola, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Usługi cięcia laserem w Stalowej Woli są przeprowadzane wyłącznie przy użyciu najwyższej jakości sprzętu. Cały proces polega na wysyłaniu wiązki energii o bardzo wysokiej temperaturze w kierunku materiału do obróbki.

To wszystko odbywa się z bardzo wysoką precyzją. Numeryczne sterowanie pracą lasera zgodne jest zawsze z wytycznymi programu. Urządzenie do cięcia stali laserem w mieście Stalowa Wola przystosowane jest do przecinania nawet grubych blach. Prace wykonywane są zgodnie z wszelkimi zasadami  bezpieczeństwa.

 

Cięcie stali laserem Stalowa Wola, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi

Wycinanie laserowe w metalu na terenie Stalowej Woli jest procesem o wielu zaletach. Możesz liczyć na krótki czas realizacji zamówienia. Każde zlecenie wykonywane przez naszą profesjonalną kadrę charakteryzuje się niewielkimi stratami materiału. Cieszymy się dużym zaufaniem klientów. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy i skorzystania z usług cięcia laserem w Stalowej Woli. 

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.