Poszukujesz firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizującej się w obróbce i produkcji metalu? Świetnie trafiłeś. W naszej ofercie znajduje się między innymi cięcie laserowe. 

Każde z zamówień jest realizowane indywidualnie, dostosowane do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

 

Wycinanie laserowe metalu Sosnowiec

Nasza firma zajmuje się cięciem laserowym różnego rodzaju metali, między innymi stali nierdzewnej, miedzi, aluminium. Usługi wykonujemy na terenie całego kraju, także w Sosnowcu. Wykorzystujemy  nowoczesne, niezwykle precyzyjne maszyny.

 

Cięcie laserowe Sosnowiec, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Proces jest w całości skomputeryzowany, dzięki czemu działania są niezwykle dokładne. Cięcie laserem Sosnowiec to gwarancja pełnego wykorzystania metalu, z jak najmniejszą ilością odpadów. 

Realizujemy usługi docinania metali, wycinania poszczególnych elementów, a także ciecia nawet grubych blach.

Dysponujemy laserem, który umożliwia cięcia do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

Nad całym przebiegiem prac czuwa wyszkolona kadra. Warto podkreślić, że nasza oferta usług wycinania laserowego w metalu jest atrakcyjna w porównaniu z konkurencją. Sprawdź nas. 

 

Cięcie stali laserem Sosnowiec, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Precyzja i dokładność działania oraz szybki czas realizacji – te cechy wyróżniają cięcie laserem blach Sosnowiec. 

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Elastycznie dopasowujemy ją do oczekiwań klienta. 

Zapraszamy do kontaktu.

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.