Wycinanie laserowe blach Skarżysko-Kamienna to nasza specjalność w tym regionie od wielu lat. Dzięki doświadczeniom zbieranym w całej Polsce, każdy klient może liczyć na wysoką jakość wykonywanych przez nas usług. To wymaga podejścia indywidualnego do każdego zlecenia.

 

Wycinanie laserowe metalu Skarżysko-Kamienna

Jeśli są Państwo zainteresowani wycinaniem laserowym blach Skarżysko-Kamienna, trafili Państwo w odpowiednie miejsce. Zastosowanie metody CNC (ang. computer numercial control) umożliwia pełną automatyzację procesu cięcia laserowego Skarżysko-Kamienna. Nasi wykwalifikowani inżynierowie, przygotowując program, dbają o wysoką jakość wycinanych elementów. Dzięki pełnej automatyzacji możemy zapewnić wysoką powtarzalność wykonanych wycięć. 

Profesjonalny sprzęt obsługiwany przez naszą wykwalifikowaną kadrę poradzi sobie z wycinaniem blach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Skarżysko-Kamienna, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Głowica lasera wytwarza skupioną wiązkę o wysokiej energii, która, skierowana w kierunku blachy, powoduje jej przecięcie. Przy dobraniu odpowiednich parametrów cięcie laserem Skarżysko-Kamienna odznacza się bardzo dobrą dokładnością, nad czym czuwa nasz dział Jakości. Nasze urządzenia poradzą sobie z cięciem zarówno stali czarnej, nierdzewnej, jak i blach z aluminium. 

 

Cięcie stali laserem Skarżysko-Kamienna, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Zlecenia wykonujemy szybko oraz z dużą precyzją. Dzięki doświadczeniu naszych inżynierów, zapewniamy niewielkie straty materiału.
Zapraszamy do kontaktu!

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.