Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki czemu doskonale usługę wycinania laserowego oferujemy na najwyższym poziomie. Działalność jest wykonywana w całej Polsce, także w Sieradzu. Każdy zlecenie traktujemy priorytetowo i indywidualnie. 

 

Wycinanie laserowe metalu Sieradz

Poszukujesz usług cięcia laserowego blach? W naszym parku technologicznym, wycinanie laserowe odbywa się z zachowaniem dokładności i precyzji.  Laserowe cięcie blach w Sieradzu jest procesem zautomatyzowanym, który przebiega szybko, sprawnie, a jego rezultat zawsze spełnia wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej firmie pracują profesjonaliści z wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu usługi cięcia laserem pozostają na najwyższym poziomie. Możesz liczyć na połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną. Zapewniamy usługi cięcia laserem aż do formatu 3000mm x 1500mm.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę laserowego cięcia blach Łódź aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Sieradz, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Nasz park technologiczny wyposażony jest w nowoczesne, precyzyjne lasery. Głowica lasera ma za zadanie wysyłać wiązkę energii do obrabianego materiału. Wysoka temperatura sprawia, że obrabiany metal jest precyzyjnie docinany, przycinany i nacinany. Wykorzystywane przez nas lasery są wysokiej mocy, dzięki czemu mogą ciąć nawet grube i twarde blachy.  Oferowana przez nas usługa cięcia laserem w Sieradzu to propozycja idealna dla każdego, kto oczekuje wysokiej precyzji w przystępnej cenie.

 

Cięcie stali laserem Sieradz, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Wyjątkowa dokładność cięcia, niewielkie straty materiału, niezwykła precyzja i przystępne ceny - tak w skrócie można opisać najważniejsze zalety skorzystania z naszej oferty cięcia metalu w Sieradzu.

Zapraszamy!

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.