Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, oferującą profesjonalne usługi w zakresie obróbki metali. Specjalizujemy się w cięciu laserowym stali, korzystając z najnowszych technologii laserowych. Naszą wizytówką jest indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów. Działamy na terenie całej Polski.

 

Wycinanie laserowe Rzeszów

Wycinanie laserowe umożliwia precyzyjną obróbkę stali konstrukcyjnych i specjalnych: nierdzewnych i kwasoodpornych. Laser pozwala na bardzo dokładne cięcie blach, wycinanie dowolnych, nawet bardzo skomplikowanych kształtów oraz grawerowanie detali.  Także w Rzeszowie zlecenia obejmujące wycinanie laserem, realizujemy przy pomocy nowoczesnych wycinarek laserowych pracujących w technologii CNC.

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Jak wygląda usługa laserowego cięcia w Rzeszowie?

W systemie komputerowym tworzymy cyfrową wersję projektu zamówionego przez klienta. Dzięki sterowaniu numerycznemu, skupiona i wzmocniona wiązka energii wysyłanej przez głowicę lasera wykonuje precyzyjne cięcie stali. Laserowe cięcie zapewnia gładkość i czystość krawędzi, która z reguły nie wymaga dodatkowej obróbki wykańczającej. Cięcie laserowe w Rzeszowie w technologii CNC umożliwia precyzyjne cięcie blach o różnej twardości. Optymalizuje ona zużycie wykorzystywanego materiału oraz czasu wykonywania usługi.

 

Laserowe cięcie w Rzeszowie

W Rzeszowie tworzymy zespół, który profesjonalnie i kompleksowo zadba o przebieg procesu obróbki stali z użyciem technologii laserowej. Dysponujemy wysokiej klasy urządzeniami z głowicami laserowymi, zapewniającymi precyzję cięcia blach i powtarzalność wycinanych laserowo w metalu elementów. Naszym atutem jest dbałość o minimalizowanie strat materiału i krótki czas realizacji zleceń.

Zapraszamy do skorzystania z usługi laserowego cięcia w Rzeszowie.

Dołącz do grona zadowolonych klientów.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.