Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy usługę wycinania laserowego. Działamy na terenie całej Polski, w tym Rybnika. 

Doskonale wiemy, że tylko perfekcyjnie wykonana usługa, zgodna z wymogami klienta jest gwarancją zadowolenia.

 

Wycinanie laserowe metalu Rybnik

Jesteś zainteresowany komputerowym cięciem metali za pomocą metody CNC? Doskonale. WJ-CNC pozostaje do Twojej dyspozycji. Cięcie laserowe CNC to komputerowe sterowanie urządzeń numerycznych. Jest to proces całkowicie skomputeryzowany. 

Całością procesu kieruje kadra profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem. To duży argument za podjęciem współpracy z WJ-CNC. Zapytaj o ofertę i dołącz do grona zadowolonych klientów. 

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Rybnik, czyli jak wygląda prezentowana usługa

W naszej firmie cięcie laserem wykonywane jest z użyciem najwyższej jakości sprzętu. Polega na wysłaniu przez głowicę lasera wiązki energii o dużej mocy do obrabianego materiału. Wytworzona temperatura jest na tyle wysoka, że cięcie laserem jest niezwykle precyzyjne, a dodatkowo moc lasera umożliwia cięcie nawet bardzo twardych blach.

 

Cięcie stali laserem Rybnik, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Cięcie stali laserem Rybnik posiada same zalety. Ogromna precyzja, skutkująca niewielkimi stratami materiału oraz szybki czas realizacji zleceń są jej wielkimi atutami.

Napisz lub zadzwoń do nas i poproś o dokładną wycenę. Sprawdź nas.

Serdecznie zapraszamy

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.