Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą o stabilnej pozycji rynkowej. Na nasz park maszynowy składają się nowoczesne urządzenia, pozwalające na wykonanie usług z najwyższą precyzją.

 

Wycinanie laserowe blach Radom

Oferujemy cięcie blach laserem w Radomiu. Wykonujemy usługi pojedyncze oraz zlecenia seryjne. Laserowe cięcie blach gwarantuje szybkie wykonanie zleconych elementów w najwyższej jakości. Cykl raz napisanego i uruchomionego programu może być wykonywany bardzo długo. Gwarantuje to powtarzalność, jakość oraz szybkość oferowanych usług. Posiadamy rozbudowany park maszynowy i duże możliwości, dzięki czemu wszystkie zamówienia realizujemy w krótkim terminie.

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Radom, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Otrzymane zlecenie na cięcie laserem jest obrabiane przez naszego technologa. Tworzy on dokumentację techniczną oraz wprowadza ustawienia do programu, który steruje wiązką lasera. Wszystkie wyceny tworzymy indywidualnie. Odpowiednio dobieramy materiał oraz parametry cięcia, aby zapewnić najwyższą jakość produktów i najmniejsze straty materiałowe.

 

Cięcie stali laserem Radom, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Usługa cięcia laserem to proces powtarzalny i precyzyjny - zarówno dla drobnych elementów jak i tych o znacznych gabarytach. Wycinamy z formatek maksymalnie 1500 mm x 3000 mm. Do dyspozycji mamy aluminium, stale konstrukcyjne czy miedź. Jesteśmy w stanie pozyskać potrzebną blachę pod konkretne zamówienia. Cięcie laserem zapewnia najwyższą jakość wycinanego elementu. Detale powstałe w tym procesie nie wymagają dodatkowej obróbki powierzchni czy krawędzi.  
Zapraszamy do kontaktu. 

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.