Nasza firma działająca także w Przemyślu oferuje usługę cięcia laserowego przy zastosowaniu metody CNC. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Zadowolenie klientów jest naszym priorytetem. 

 

Wycinanie laserowe metalu Przemyśl 

Jeśli interesuje Cię laserowe cięcie metali metodą CNC, możesz na nas liczyć. Metoda CNC to w pełni skomputeryzowany proces pozwalający na wycinanie dowolnych kształtów, nawet w twardych materiałach. Nasza firma oferuje wycinkę w różnego rodzaju metalach, w tym stali nierdzewnej, konstrukcyjnej, kwasoodpornej oraz aluminium. Obsługa maszyn laserowych CNC wymaga doświadczenia. Nasza kadra specjalistów czuwa nad procesem realizacji zlecenia. Profesjonalny sprzęt, którym dysponujemy pozwala na wycinanie laserowe blach aż do formatu 3000mm x 1500mm. 

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Przemyśl, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Cięcie laserowe metali przy użyciu metody CNC jest czynnością w pełni skomputeryzowaną. Zastosowane sterowanie numeryczne całego procesu sprawia, że lasery wykonują cięcia zgodne z danymi wprowadzonymi wcześniej do programu. Wiązka energii świetlnej o bardzo wysokiej mocy wysyłana jest z głowicy lasera w kierunku obrabianego metalu. Czynność ta wiąże się z wytwarzaniem temperatury umożliwiającej niezwykle precyzyjne cięcie w materiale, nawet twardej blasze.

 

Cięcie stali laserem Przemyśl, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi? 

Wycinanie laserem metali Przemyśl oferuje sporo zalet. Nie tylko zrealizujemy Twoje zlecenie w krótkim czasie, ale możesz mieć pewność zachowania najwyższej jakości. Zaletą laserowego cięcia jest bardzo duża powtarzalność. Pozwala to na szybką realizację oraz minimum strat w materiale. 
Zapraszamy.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.