Wieloletnie doświadczenie w wycinaniu laserem Piotrków Trybunalski to jeden z największych atutów naszego zakładu. Działamy na terenie całej Polski, także w Piotrkowie Trybunalskim. Zadowolenie naszego klienta stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, z niezwykłą starannością. 

 

Wycinanie laserowe metalu Piotrków Trybunalski

Cięcie stali laserem Piotrków Trybunalski odbywa się z wykorzystaniem metody CNC (ang. computer numerical control). Czynność ta jest w pełni zautomatyzowana za pomocą programu przygotowanego przez naszych wykwalifikowanych inżynierów. Dzięki sterowaniu numerycznemu, proces charakteryzuje się doskonałą powtarzalnością oraz wysoką wydajnością. Wykonane elementy wyróżniają się świetna jakością oraz gładkimi krawędziami.
 
Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, jakim dysponujemy, możemy zaproponować Państwu usługę cięcia laserem blach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Piotrków Trybunalski, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Głowica lasera wytwarza skupioną wiązkę lasera o wysokiej energii, która następnie kierowana jest prostopadle do wycinanej blachy. Odpowiednio dobrane parametry zapewniają bardzo dokładne cięcie stali laserem. Ważną zaletą tej metody jest fakt, że poradzimy się zarówno z wycinaniem stali czarnej, nierdzewnej, jak i aluminium.

 

Cięcie stali laserem Piotrków Trybunalski, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Nasza oferta wyróżnia się:

  • krótkim czasem realizacji zlecenia;
  • wysoką precyzją wykonanych elementów;
  • niewielkimi stratami materiału.


Zapraszamy do kontaktu.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.