WJ-CNC to firma z wieloletnim doświadczeniem, działająca na terenie całej Polski. Specjalizujemy się w usługach laserowego cięcia blach Opole. Zajmujemy się również profesjonalnym cięciem stali laserem Opole. 

Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie. Klienci doceniają naszą niezmienną dbałość o szczegóły. Dla nas zadowolenie klienta jest dla priorytetem. Sprawdź nas, zlecając nam usługi cięcia laserem Opole.

 

Wycinanie laserowe metalu Opole

Wycinanie laserowe, w tym cięcie blach laserem Opole, to jedna z najbardziej dokładnych metod obróbki aluminium, stali i wyrobów z blachy. Dzięki zastosowaniu metody CNC (Computerized Numerical Control), czyli komputerowego sterowania urządzeń numerycznych, uzyskujemy wysoką powtarzalność wycinanych elementów z zachowaniem nawet najmniejszych detali. 

Laserowe cięcie można wykonywać w stali nierdzewnej, kwasoodpornej, stali konstrukcyjnej, aluminium oraz blachach. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Opole, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Cięcie laserem Opole wymaga sprzętu najwyższej jakości, aby usługa została wykonana dokładnie i precyzyjne. Do wykonania idealnego cięcia laserem potrzebna jest również odpowiednia - bardzo wysoka - temperatura. 

Dzięki wyposażeniu głowicy w laser, urządzenie CNC może wysłać wiązkę energii świetlnej o dużej mocy i wykonać cięcie.

 

Cięcie stali laserem Opole, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi? 

Wycinanie laserem Opole charakteryzuje się niezwykle krótkim czasem realizacji zamówienia. Co więcej, jest to proces bardzo dokładny i precyzyjny. Stosując technikę laserową straty materiału ogranicza się do minimum. 

Cięcie stali laserem zapewnia także gładką i czystą powierzchnię roboczą, co jest szczególnie ważne przy cięciu elementów, które są poszczególnym elementami większej całości. To kolejne argumenty przemawiające za zdecydowaniem się na cięcie laserem blach Opole.

Zapraszamy do kontaktu osoby zainteresowane współpracą. 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.