Potrzebujesz profesjonalnej firmy z długoletnim doświadczeniem, świadczącej usługę wycinania laserowego? Znalazłeś tą właściwą. Działamy na terenie całego kraju, również w Nowym Sączu. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego każde zamówienie traktujemy indywidualnie. 

 

Wycinanie laserowe metalu Nowy Sącz 

Jesteś zainteresowany cięciem metali przy zastosowaniu metody CNC? Chętnie podejmiemy się Twojego zlecenia. Metoda CNC (ang. Computerized Numerical Control) jest czynnością w pełni skomputeryzowaną. Dzięki zastosowaniu sterowania numerycznego w całym procesie, każde wykonane przez lasery cięcie jest w pełni zgodne z danymi wprowadzonymi do programu. Cały proces monitorowany jest przez naszych specjalistów, którzy posiadają wiele lat doświadczenia w pracy z laserami CNC.

Skontaktuj się z nami, jeśli masz dodatkowe pytania.

Posiadamy profesjonalny sprzęt umożliwiający laserowe cięcie blach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Nowy Sącz, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Metoda CNC umożliwia cięcie laserem blach wykonanych z aluminium, stali nierdzewnych kwasoodpornych oraz konstrukcyjnych. Zaletą zastosowania cięcia laserowego jest możliwość wycinki dowolnych kształtów. Ta technologia umożliwia ograniczenie strat w materiale do minimum.
Głowica lasera wysyła w kierunku metalu wiązkę energii świetlnej o bardzo wysokiej mocy. Pozwala to na wycinanie pożądanych form nawet w twardym materiale. Temperatura wytwarzana przez laser sprawia, że wycięcia wykonywane są z niezwykłą dokładnością. 

 

Cięcie stali laserem Nowy Sącz, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi? 

Wycinanie laserowe blach Nowy Sącz posiada wiele zalet. Na pewno docenisz szybki czas realizacji Twojego zamówienia. Zadbamy o wykonanie zlecenia z dokładnością i precyzją. Co więcej, zadbamy także o jak najmniejsze straty materiału. Kolejnym atutem laserowego wycinania blach jest jego powtarzalność, dzięki któremu w krótkim czasie możemy wykonać wiele zleceń jednocześnie. 

Zapraszamy do skorzystania z usługi naszej firmy w Nowym Sączu.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.