Nasza firma na pierwszym miejscu stawia oczekiwania klientów, oferując usługi wycinania laserowego na najwyższym poziomie. Ofertę kierujemy dla klientów z całej Polski, w tym także z Mielca. Najważniejsze jest dla nas spełnienie potrzeb klienta, dlatego działamy dokładnie i terminowo. 

 

Wycinanie laserowe metalu Mielec

Wycinanie laserowe w metalu jest wykonywane z użyciem nowoczesnych technologii. Zastosowanie metody CNC w metalurgii i procesie obróbki metali jest bardzo szerokie. Całe zadanie jest skomputeryzowane i daje wiele możliwości wycinania, przycinania, docinania. W całym procesie mamy do czynienia z numerycznym sterowaniem, a działanie laserów bazuje na precyzji. Dzięki temu cięcie laserowe, które oferujemy w Mielcu, zawsze spełnia wymagania klientów. Jesteśmy ugruntowaną firmą, z wieloletnim doświadczeniem.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę laserowego cięcia blach Łódź aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Mielec, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Jak wygląda cięcie stali laserem w Mielcu? Cały proces opiera się na użyciu sprzętu najwyższej jakości. Głowica lasera wysyła wiązkę energii z wysoką mocą w kierunku materiału obrabianego. Dokładność jest zachowywana dzięki precyzjom lasera, który obrabia materiał w wysokiej temperaturze. Nasi klient mogą liczyć także na cięcie nawet twardych, grubych blach. Jak widać, szeroki zakres usług i atrakcyjne ceny to nasze mocne strony. Wycinanie laserowe odbywa się z pełną precyzją i dbałością o każdy detal.

 

Cięcie stali laserem Mielec, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Wysoka precyzja, przystępna cena i krótki czas realizacji zamówienia. To tylko niektóre z zalet współpracy z naszą firmą. Dzięki naszym laserom, ponoszone są niewielkie straty materiału podczas obróbki.

Zachęcamy do skorzystania z usług naszej firmy. 

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.