Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w usłudze wycinania laserowego. Oferujemy cięcie laserem na terenie całej Polski, także w Lublinie. Najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta, dlatego u nas znajdziesz najlepsze usługi cięcia laserem Lublin.

 

Wycinanie laserowe metalu Lublin

Precyzyjne cięcie metali z dokładnością co do milimetra jest możliwe wyłącznie z zastosowaniem metody CNC. W tym zakresie zapewnimy Ci najlepszą obsługę. Proces wycinania laserem odbywa się w sposób całkowicie skomputeryzowany. Laserowe wycinanie blach Lublin przy sterowaniu numerycznym w całym procesie jest możliwe właśnie u nas. Najdokładniejsze lasery sterowane specjalistycznym oprogramowaniem wykonują cięcie precyzyjnie i bez uchybień. Wysoko wykwalifikowana kadra, obsługuje sprzęt dokonujący wycinania laserowego w metalu tak, aby zapewnić najwyższą jakość procesu. Mamy w tym ogromne doświadczenie. To kolejny argument przemawiający za rozpoczęciem współpracy z WJ-CNC.

Poznaj naszą ofertę, skorzystaj z usługi wycinania laserowego Lublin i zostań kolejnym zadowolonym klientem. 

Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę cięcia laserem aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Lublin, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Cięcie laserowe blach Lublin cechuje użycie sprzętu najwyższej jakości. Kluczem do sukcesu jest wysoka temperatura, która powoduje, że cięcie laserem jest czynnością dokonywaną z niezwykłą precyzją. W usłudze cięcia laserem, głowica lasera wysyła wiązkę energii wyróżniającej się wysoką mocą w kierunku obrabianego materiału. Nasze urządzenie bez problemu poradzi sobie z dokładnym cięciem niezwykle twardej blachy.

 

Cięcie stali laserem Lublin, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Każdy profesjonalista wie, że cięcie stali laserem Lublin to same zalety i trudno jest je zastąpić jakimkolwiek innym procesem. Podstawą jest czas. Laserowe cięcie blach Lublin realizuje zlecenia w bardzo krótkim czasie. Dodatkowo profesjonalizm kadry cięcia laserem blach Lublin i komputerowe sterowanie procesem powoduje, że możesz liczyć także na bardzo dużą precyzję, oraz małe straty materiału.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.