Jeśli potrzebujesz usługi wycinania laserowego Łódź, trafiłeś w dobre miejsce. Wieloletnie doświadczenie oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia skutkuje wysoką jakością oferowanych przez nas usług, o czym może świadczyć zadowolenie naszych klientów

 

Wycinanie laserowe metalu Łódź

Komputerowe cięcie metali z zastosowaniem metody CNC jest nowoczesną technologią pozwalającą na wycinanie laserem Łódź. Czynność jest całkowicie zautomatyzowana. Proces cięcia laserowego Łódź sterowany jest przez program napisany przez naszych inżynierów. Technologia CNC (ang, computer numerical control) zapewnia bardzo wysoką powtarzalność wycinanych elementów. Nad estetycznym wykonaniem zleconych detali czuwa nasz Dział Jakości. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży metalowej, jesteśmy w stanie wykonać cięcie stali laserem Łódź w sposób szybki oraz z zachowaniem gładkich krawędzi.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę laserowego cięcia blach Łódź aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Łódź, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Wycinarka laserowa dostępna w naszym zakładzie charakteryzuje się parametrami pozwalającymi na bardzo precyzyjne cięcie, Skupiona wiązka lasera o wysokiej mocy sprawia, że krawędzie wycinanych elementów są gładkie i nie wymagają dodatkowych obróbek. Technologia ta umożliwia wycinanie blach z popularnych materiałów, takich jak czarna stal, stal nierdzewna czy aluminium.

 

Cięcie stali laserem Łódź, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Cięcie stali laserem Łódź ma bardzo wiele zalet. Ogromnym atutem usługi cięcia laserem Łódź jest krótki czas realizacji zlecenia. Co więcej, możesz liczyć także na bardzo dużą precyzję działań. Dzięki doświadczeniu naszych inżynierów, straty materiału ograniczone są do absolutnego minimum.

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.