Specjalizujemy się w wycinaniu laserowym, które wymaga precyzji i doświadczenia. Działamy na terenie Polski, w tym także w Krośnie. Każde zlecenie jest traktowane indywidualnie, tak aby spełnić Twoje oczekiwania. Już teraz zachęcamy do skorzystania z profesjonalnych usług cięcia laserem w Krośnie. 

 

Wycinanie laserowe metalu Krosno

Prezentujemy szeroki zakres usług, które dotyczą cięcia laserem w Krośnie. Ta czynność jest skomputeryzowana, a nasi specjaliści czuwają nad całym procesem cięcia blach. Wycinanie laserowe w Krośnie jest przeprowadzane sprawnie i dokładnie. Lasery wykonują cięcie w zgodzie z tym, co dyktuje program. Profesjonalna kadra bardzo dobrze wie, jak obsługiwać takie urządzenia. Jeśli postawisz na współpracę z naszą firmą, zyskasz pewność najlepszej jakości. Posiadamy nowoczesny laser, który zapewnia cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm. 

Dzięki naszemu laserowi możemy wykonać cięcie aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o podanych poniżej parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Krosno, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Usługi cięcia laserem w Krośnie odbywają się przy użyciu sprzętu doskonałej jakości. Głowica lasera ma za zadanie wysyłać wiązkę energii w kierunku obrabianego materiału. Cięcie laserem jest bardzo dokładne, co wiąże się z wysoką temperaturą. Nie bez znaczenia jest fakt, że cięcie blach laserem w Krośnie pozwala przecinać nawet bardzo twarde blachy. 

 

Cięcie stali laserem Krosno, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty? Cięcie stali laserem w Krośnie ma wiele zalet. Możesz cieszyć się krótkim czasem realizacji zlecenia, atrakcyjną ceną i dokładnością. Niewielkie straty materiału to kolejny atut wykonywanych prac. Zapraszamy do kontaktu.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.