Oferujemy obsługę w zakresie cięcia blach laserem w Krakowie dla stali węglowych, nierdzewnych czy aluminium. Jesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji na rynku. Do zleceń podchodzimy indywidualnie, bez względu na wielkość zamówienia. 

 

Wycinanie laserowe metalu Kraków

Nasz nasz park maszynowy składa się z nowoczesnych wycinarek laserowych, umożliwiających cięcie różnych gatunków i grubości blach. Wycinanie laserowe wyróżnia się powtarzalnością oraz niezwykłą wydajnością, daje możliwość wykonania zleceń klientów w krótkim czasie. 

Raz zaprogramowane urządzenie umożliwia cięcie serii elementów przez wiele godzin. Cięcie laserowe charakteryzuje się również wysoką jakością krawędzi cięcia - wycięte elementy nie wymagają dodatkowej obróbki.

 

Cięcie laserowe Kraków, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Usługi cięcia laserem to precyzyjne wycinanie z blachy zaprogramowanego kształtu. Dla każdego zlecenia klienta powstaje dokumentacja techniczna, na podstawie której wycinane są elementy. 

W zależności od grubości i rodzaju blachy dobierane są odpowiednie parametry, zapewniające wykonanie detali w najwyższej jakości. 

Programy cięcia blach układane są w taki sposób, aby maksymalnie zminimalizować ilość odpadków, co przekłada się na atrakcyjność ceny gotowego wyrobu.

 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie stali laserem Kraków, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Wyróżnia nas między innymi dyspozycyjność. Jesteśmy w stanie wykonać zlecenia w krótkim terminie, przy zachowaniu najwyższej jakości. 

Oferujemy cięcie blach o różnej grubości, o gabarycie maksymalnym 1500 mm x 3000 mm.

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.