Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie w obróbce metalu oraz produkcji artykułów metalowych. Oferujemy profesjonalne usługi, w tym usługę wycinania laserowego. Do każdego zlecenia nasz zespół podchodzi indywidualnie, co pozwala na większy profesjonalizm i wysoką jakość usługi. Zależy nam bowiem na zadowoleniu wszystkich naszych klientów. Jeśli interesuje Cię usługa cięcia laserowego w Kielcach, zapraszamy do kontaktu.

 

Wycinanie laserowe metalu Kielce

W Naszym zakładzie wykonasz precyzyjne cięcie blach laserem w Kielcach. Specjalizujemy się w cięciu metalu z zastosowaniem metody CNC, czyli metodzie wytwarzania precyzyjnych części, która odbywa się przy użyciu maszyny wyposażonej w mikrokomputer zintegrowany z maszyną sterującą. Proces odbywa się w sposób zautomatyzowany. Dzięki numerycznemu sterowaniu w całym procesie, lasery tną zgodnie z tym, co dyktuje program. Dysponując profesjonalnym laserem jesteśmy w stanie wyciąć laserowo blachę dokładnie co do milimetra.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę laserowego cięcia blach Łódź aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Kielce, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Do wycinania laserowego w naszym zakładzie w Kielcach używamy najwyższej jakości sprzętu. Głowica naszego lasera wysyła wiązkę energii świetlnej, wyróżniającej się wysoką mocą, w kierunku obrabianego metalu. Wysoka temperatura i punktowa precyzja sprawia dodatkowo, że wycinanie laserem jest bardzo dokładne. Nasze urządzenie jest w stanie poradzić sobie nawet z twardymi blachami. Cięcie laserem blach w naszej firmie w Kielcach jest wykonywane przy zachowaniu wszelkich wymaganych środków bezpieczeństwa.

 

Cięcie stali laserem Kielce, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Jesteśmy firmą, której zaufało już wiele osób. Nasza kadra jest zespołem wykształconych profesjonalistów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w swojej pracy. Usługa cięcia laserem w Kielcach jest więc przeprowadzana na najwyższym poziomie. Nasza usługa ma wiele zalet. Wybierając naszą firmę zyskujesz gwarancję szybkiego czasu realizacji zlecenia oraz wysoką precyzję usługi. 

Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów.

Zapraszamy do kontaktu

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.