Jesteśmy firmą wykonującą usługi z zakresu wycinania laserowego. Ogromne doświadczenie, którym możemy się pochwalić, gwarantuje naszym klientom najwyższą jakość. Zapytaj nas o dokładne warunki usług w Katowicach.

 

Wycinanie laserowe metalu Katowice

Nasze usługi cięcia blach laserem oraz wycinania laserowego w Katowicach wykonujemy z pomocą specjalistycznego sprzętu laserowego. Za efekty odpowiada komputer, który poprzez sterowanie numeryczne płynące ze specjalnego oprogramowania, wykonuje pracę z dbałością o najmniejsze szczegóły. 

Nasi specjaliści dbają o zachowanie najwyższych standardów pracy od samego początku. Cały proces przebiega zatem sprawnie, a efekty działań są najwyższej jakości. Doświadczenie i technologia, którymi dysponujemy to gwarancja zadowolenia ze współpracy.. Sprawdź ofertę i dołącz do zadowolonych klientów WJ-CNC.

Profesjonalny laser pozwala na kompleksową usługę cięcia laserowego w Katowicach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Katowice, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Cięcie stali laserem oraz laserowe cięcie blach wymaga zatrudnienia wysokiej klasy specjalistów i sprzętu najwyższej jakości. Takimi warunkami dysponujemy także dla klientów z Katowic. 

Jak to działa?

Laser znajdujący się w głowicy wysyła wiązkę światła o wysokiej mocy w kierunku obrabianego materiału.

Wysoka temperatura oraz punktowa precyzja sprawiają, że nie ma problemu z cięciem również bardzo twardych blach, a wycinanie laserem w metalu odbywa się z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Cięcie stali laserem Katowice, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Usługi cięcia (wycinania laserem), jakie oferujemy w naszym zakładzie w Katowicach, to gwarancja krótkiego czasu realizacji zleceń. To wszystko dzięki automatyzacji procesów, a także ogromnej precyzji, która z kolei, przekłada się na niskie straty twojego materiału.

Zapraszamy!

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.