Jesteśmy firmą ogólnopolską, działająca także w Jaśle, od lat zajmującą się usługami wycinania laserowego różnego rodzaju metali. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie.

Służymy specjalistycznym doradztwem w zakresie obróbki metali oraz produktów z tego surowca. 

 

Wycinanie laserowe metalu Jasło

Wycinanie laserowe Jasło oferuje szeroką gamę wzorów i stylów. Usługa jest wykorzystywana głównie w przemyśle wytwórczym do tworzenia skomplikowanych części. Szybkość, z jaką można wykonać części za pomocą cięcia blachy laserem Jasło, jest znacznie większa niż innymi metodami.

 

Cięcie laserowe Jasło, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Cięcie stali laserem Jasło to sposób przecinania stali z niezwykłą precyzją i czystością. Większość maszyn do cięcia stali wykorzystuje laser jako główne źródło energii. Maszyny te są wykorzystywane w wielu gałęziach przemysłu – m.in. motoryzacyjnej, elektronicznej i lotniczej. W tych branżach cięcie stali jest niezbędne do produkcji precyzyjnych części.
Laser o dużej mocy z dużą łatwością przecina stal. Różni się od innych rodzajów cięcia laserowego, ponieważ wykorzystuje potężną wiązkę światła do przecinania metalu.

Według Międzynarodowej Organizacji Normalizacyjnej do cięcia stali stosuje się „lasery diodowe dużej mocy”. Lasery te mają moc wyjściową większą niż 2 megawaty i pozostają stabilne na tym poziomie mocy. System stabilizujący utrzymuje laser na stałym poziomie mocy, gdy porusza się w kierunku celu.

Oferujemy laserowe cięcie blach aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o następujących parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie stali laserem Jasło, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Nasza firma posiada specjalistyczne i nowoczesne maszyny do obróbki stali, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym klientom. Proces jest szybki i zapewnia świetne wyniki. Firmy, które potrzebują usługi cięcia laserem wysokiej jakości, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w Gorlicach.

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.