Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która oferuje usługę wycinania laserowego. Działamy na terenie całej Polski, także w Gorlicach. Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, bowiem najważniejsze dla nas jest zadowolenie klienta.

Wycinanie laserowe metalu Gorlice

Interesuje Cię komputerowe cięcie metali z zastosowaniem metody CNC? Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Czynność ta jest w pełni skomputeryzowana. Dzięki sterowaniu numerycznemu w całym procesie, lasery wykonują cięcie zgodnie z tym, co dyktuje program. Zatrudniamy profesjonalną kadrę, która czuwa nad jakościowym przebiegiem procesu. Wieloletnie doświadczenie to kolejny argument przemawiający za rozpoczęciem współpracy z WJ-CNC. Zapytaj o ofertę i dołącz do grupy zadowolonych klientów. 

Dysponując profesjonalnym laserem, oferujemy usługę cięcia laserem aż do formatu 3000mm x 1500mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Gorlice, czyli jak wygląda prezentowana usługa

W naszej firmie cięcie laserowe odbywa się przy użyciu sprzętu najwyższej jakości. W tym przypadku głowica lasera wysyła wiązkę energii wyróżniającej się wysoką mocą w kierunku obrabianego materiału. Wysoka temperatura sprawia, że cięcie laserem jest czynnością niezwykle dokładną. Kolejną zaletą tej technologii jest fakt, że urządzenie w niej działające poradzi sobie z cięciem niezwykle twardej blachy.

 

Cięcie stali laserem Gorlice, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Cięcie stali laserem Gorlice ma bardzo wiele zalet. Ogromnym atutem jest krótki czas realizacji zlecenia. Co więcej, możesz liczyć także na bardzo dużą precyzję, a więc niewielkie straty materiału.

Zapraszamy

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.