Metodę obróbki metalu przy użyciu komputera nazywamy cięciem laserem. Za pomocą wiązki laserowej, która jest kontrolowana przez system komputerowy ze specjalistycznym oprogramowaniem, otrzymujemy wszystkie kształty i formy, które sobie zaprojektowaliśmy i zażyczymy.

Laserowe cięcie blach w mieście Gliwice

Jest to nowoczesny i niezwykle dokładny sposób obróbki materiałów. Laser działa szybko i bezawaryjnie. Tutaj nie uświadczysz niechcianych nierówności lub zniszczonych krawędzi. To genialna metoda, z której warto skorzystać, jeżeli chcemy otrzymać idealny rezultat. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Wycinanie laserowe w Gliwicach

Setki firm oferują swoim klientom usługi, jak cięcie blach laserem. My wyróżniamy się precyzją i szybkim czasem realizacji przy optymalizacji kosztów. To przekłada się na atrakcyjne warunki cenowe. Poproś nas o szybką wycenę. 

Wycinanie laserowe to niezawodna metoda, dzięki której uzyskujemy niebywałe efekty pracy. Charakteryzuje się brakiem uszkodzeń obrabianych blach. Precyzja, z którą dokonuje się wycinania laserem jest bardzo duża. To wpływa na ostateczną jakość produktu. 

Na rynku pojawia się nowy sprzęt, zmieniają się techniki stosowane podczas obróbki metali. Nasz personel wciąż rozwija swoje kompetencje zawodowe, co umożliwia realizację nawet najtrudniejszych i najbardziej wymagających zleceń. 

 

Usługi cięcia laserem Gliwice 

Cięcie laserem blach zalicza się do najpopularniejszych. Najczęściej wycina się różnego rodzaju metale: stal, metale kolorowe, aluminium. 

Z naszych usług korzystają często firmy produkujące części do przemysłu elektronicznego, elementy do przemysłu motoryzacyjnego, a nawet drobne elementy do telefonów komórkowych.  Zapotrzebowanie na cięcie stali laserem jest coraz większe. 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.