Precyzyjne wycinanie laserowe  to obecnie najbardziej wydajna i opłacalna metoda obróbki blach, stosowana na rynku. Jako doświadczony dostawca usługi cięcia laserem blach w Dębicy, oferujemy wysoką jakość oraz oszczędność zarówno czasu jak i powierzonego materiału. Każdy klient zainteresowany cięciem stali laserem może liczyć na wsparcie naszych specjalistów, oraz indywidualne podejście do jego zlecenia.

 

Wycinanie laserowe metalu Dębica

Firma WJ-CNC dysponuje nowoczesnym, profesjonalnym parkiem maszynowym CNC, w pełni dostosowanym do procesu wycinania laserem elementów z arkuszy blach. Rozkroje są projektowane przez specjalistów - technologów, a następnie wprowadzane do programu wycinarki przez programistów. Daje to gwarancję maksymalnego wykorzystania miejsca na arkuszu blachy z uwzględnieniem najmniejszych z możliwych naddatków technologicznych materiału, a przez to -  ograniczenia ilości odpadów. Prawidłowe rozplanowanie arkusza w procesie cięcia laserowego może zaoszczędzić do kilkunastu procent zużycia materiału.

Profesjonalne maszyny do laserowego cięcia blach pozwalają na wycinanie laserowe aż do formatu 3000 mm x 1500 mm o poniższych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Dębica, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Cięcie blach laserem to proces pozwalający na uzyskanie dokładnych wymiarów oraz powtarzalność elementów. Wiązka światła o wysokiej energii cząsteczek, skierowana na cięty metal, wyzwala ciepło, które precyzyjnie tnie blachę. Dokładne wycinanie laserem w metalu daje możliwości wycinania dowolnych kształtów. Krawędzie blachy są równe i nie wymagają dodatkowej obróbki, która mogłaby spowodować zmianę wymiaru. Cięcie laserem dedykowane jest dla różnych gatunków blachy, również o wysokiej twardości.

 

Cięcie stali laserem Dębica, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Cięcie laserem blach to oszczędność czasu i pieniędzy. Korzystając z naszych usług cięcia laserem w Dębicy, jak również na terenie całego kraju, zyskujecie Państwo fachowe wsparcie technologiczne, indywidualne podejście i - co najważniejsze - wysoką jakość wykonania, kontrolę jakości na każdym etapie usługi, a także krótki czas realizacji.

Zapraszamy do współpracy.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.