Jesteśmy firmą ze Śląska, której siedziba mieści się w Dąbrowie Górniczej. Realizujemy zlecenia dla klientów z całej Polski. 

Zajmujemy się laserowym cięciem blach na skalę przemysłową. Nasze doświadczenie poparte jest  certyfikatami. Zapewniamy wysoką jakość usług oraz dużą precyzję w cięciu stali laserem.

 

Wycinanie laserowe metalu Dąbrowa Górnicza

Oferujemy usługi cięcia laserem blach aluminiowych, nierdzewnych oraz blach stalowych konstrukcyjnych. Dzięki specjalistycznemu oprogramowaniu oraz sprzętowi wysokiej jakości, generujemy minimalną ilość odpadów, co gwarantuje oszczędność materiału. To bezpośrednio przekłada się na koszty produkcji.

Zajmujemy się cięciem blach laserem o wymiarach do 3000 mm x 1500 mm oraz 6000 mm x 2000 mm. W naszej bogatej ofercie zawarte jest także cięcie stali nierdzewnych do 10 mm, aluminiowych do 8 mm oraz stali konstrukcyjnych do 20 mm. 

Duża wydajność i wysoka produktywność zapobiega odkształcaniu się powierzchni metalowych, co wpływa na tempo realizowanej usługi. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Dąbrowa Górnicza, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Wycinanie laserowe odbywa się przy pomocy wiązki światła laserowego, którego promień jest sterowany komputerowo. Dzięki zautomatyzowaniu cięcia laserowego, które wyparło ręczną obróbkę metali mamy do czynienia z olbrzymią precyzją cięcia dochodzącą do 0,1 mm. 

Energia termiczna skumulowana na powierzchni blachy powoduje odparowanie bądź topnienie stali, co gwarantuje dokładność wykrawanych kształtów z niezwykle gładkimi krawędziami. 

 

Cięcie stali laserem Dąbrowa Górnicza, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Usługi cięcia laserem w Dąbrowie Górniczej warte są polecenia ze względu na szybkość realizacji usługi, niezwykłą oszczędność materiału oraz brak konieczności dalszej obróbki otrzymanych produktów. 

Możesz także liczyć na konkurencyjne ceny, które wyróżniają nas na rynku usług oferujących cięcie stali laserem. 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.