Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem. Działamy na terenie całego kraju, również w mieście Bielsko-Biała. Od zawsze cenimy sobie współpracę z naszymi klientami, a oni doceniają nasze zaangażowanie i profesjonalizm. Wszystkie zlecenia traktujemy indywidualnie. Wieloletnia udana współpraca i lojalność są dla nas priorytetami. 

Wycinanie laserowe metalu Bielsko-Biała

Jesteśmy do dyspozycji każdego zainteresowanego cięciem w metalu za pomocą metody CNC. Cięcie laserem CNC to proces w pełni skomputeryzowany i zautomatyzowany. Umożliwia cięcie w metalu zgodnie z wszelkimi wytycznymi i parametrami przekazanymi przez klienta. Nowoczesny park maszynowy to gwarancja szybkiej realizacji nawet bardzo dużych zleceń. 

Nad prawidłowym przebiegiem całego procesu czuwa wyspecjalizowana kadra. WJ-CNC to nie tylko osoby obsługujące profesjonalny sprzęt. Do stałej dyspozycji klientów są także nasi doradcy, konstruktorzy oraz monterzy. 

Wykorzystywany przez nas laser umożliwia cięcie metali do formatów 3 000 mm x 1500 mm. Poniżej przedstawiamy parametry oferowanych usług cięcia metalu metodą CNC:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Bielsko-Biała, czyli jak wygląda prezentowana usługa

Nasza firma przeprowadza cięcie laserem za pomocą nowoczesnego sprzętu najwyższej jakości. W tej metodzie cięcia głowica lasera wytwarza wiązkę energii o dużej mocy i wysyła ją w kierunku obrabianego materiału. Bardzo wysoka temperatura wiązki lasera, umożliwia uzyskaniem precyzyjnej linii cięcia. 

Co ważne, nasz laser umożliwia przecinanie nawet niezwykle twardych blach.

 

Cięcie stali laserem Bielsko-Biała, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi

Cięcie stali laserem Bielsko-Biała jest usługą o wielu zaletach. To przede wszystkim ogromna precyzja oraz niewielkie straty materiałowe. 

Szczycimy się krótkim czasem realizacji zleceń. Sprawdź nas.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.