Nasza firma posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie laserowego wycinania. Działamy na terenie całego kraju, w tym także w Białej Podlaskiej. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie klientów.

 

Wycinanie laserowe metalu Biała Podlaska

Szukasz usługi cięcia laserowego w Białej Podlaskiej? Już teraz skorzystaj z naszej oferty. Metoda CNC jest zautomatyzowana, dzięki czemu lasery działają precyzyjnie i sprawnie. W WJ-CNC pracują wyłącznie doświadczone osoby, które doskonale znają się na swoim fachu. Usługi cięcia laserem w Białej Podlaskiej nie mają dla nas tajemnic. Każdego dnia działamy z zaangażowaniem i pasją, dając Tobie to, czego oczekujesz. Współpraca z naszą firmą jest jednoznaczna z najwyższą jakością usług. Stawiamy na profesjonalne usługi cięcia laserem aż do formatu 3000 mm x 1500 mm. 

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Cięcie laserowe Biała Podlaska, czyli jak wygląda prezentowana usługa?

Cięcie stali laserem w Białej Podlaskiej odbywa się w użyciem sprzętu doskonałej jakości. Głowica lasera w tym wypadku wysyła wiązkę energii w kierunku materiału obrabianego. Wysoka temperatura sprawia, że wycinanie laserowe w metalu w Białej Podlaskiej jest precyzyjne i dokładne. Nie zapomnij proszę, że urządzenie radzi sobie także z cięciem twardej blachy. 

 

Cięcie stali laserem Biała Podlaska, czyli dlaczego warto skorzystać z tej usługi?

Laserowe cięcie blach w Białej Podlaskiej daje wiele korzyści. Możesz liczyć na krótki czas realizacji zlecenia. Ponadto, zadania są wykonywane precyzyjnie, dlatego ograniczone zostają straty materiału. Cięcie laserowe w Białej Podlaskiej to zadanie idealne dla naszej firmy, która posiada wieloletnie doświadczenie na rynku. Zachęcamy do skorzystania z oferty. 

 

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.