Laser ONE wyprodukowany przez firmę LVD jest laserem typu Fiber o mocy 4kW jest bardzo precyzyjnym urządzeniem i zapewnia kluczowe korzyści technologii cięcia laserem CNC, eliminując jednocześnie konieczność stosowania dodatkowych czynników zwiększających koszt usługi. Laser ten wykorzystuje najnowszą technologię światłowodową i ma wiele zastosowań, takich jak cięcie, znakowanie i grawerowanie materiałów metalowych. Charakteryzuje go duża wydajność, precyzja szybkość oraz powtarzalność ciętych elementów z dokładnością do 0.02mm.

Zasada działania lasera typu Fiber:

Urządzenie wytwarza wiązkę lasera, która jest wzmacniana podczas przepływu przez włókna szklane energią pochodzącą z diody pompującej i trafia do głowicy maszyny. Pozwala to osiągnąć do 100 razy większą intensywność mocy niż w urządzeniach typu CO2 o podobnej mocy.

Dysponując takim nowoczesnym urządzeniem CNC możemy zaproponować Państwu usługę cięcia laserem aż do formatu 3000mm x 1500mm o danych parametrach:

Materiał Grubość
stal konstrukcyjna do 20mm
stal kwasoodporna do 15mm
aluminium do 15mm
mosiądz do 8mm
miedź do 8mm

 

Korzystając z usług cięcia laserem CNC w naszej firmie otrzymują Państwo również wsparcie i doradztwo naszej wyspecjalizowanej ekipy konstruktorów i monterów w tworzeniu oraz wykonaniu projektu na podstawie Państwa pomysłu, wymagań zamówienia lub dokumentacji CAD w wersji fizycznej oraz elektronicznej: *.DXF i *.DWG. Wszystkie zalety lasera światłowodowego w połączonemu z naszą wykwalifikowaną i doświadczoną ekipą są solidnym argumentem do do skorzystania z naszych usług w pojedynczych projektach jak i długofalowej współpracy.

Zapraszamy!

Cięcie laserem

Szybki kontakt
Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, napisz do nas, a skontaktujemy się z Tobą i razem ustalimy jak będzie wyglądał Twój kolejny projekt

Administrator danych osobowych, którym jest WJ-CNC, ul. Tadeusza Kościuszki 38A, 38-300 Gorlice, NIP: 7382147199, informuje, że podane dane osobowe będą wykorzystywane jedynie w celu kontaktu z Panią/Panem przez okres kontaktowania się. Podstawą prawną przetwarzania danych jest prawnie uzasadniony interes Administratora danych polegający na podejmowaniu czynności zmierzających do zawarcia umowy o świadczenie usług oferowanych przez Administratora m.in. na podstawie czynności zainicjowanych poprzez kontakt klienta oraz na budowaniu pozytywnych relacji z klientami. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne w celu kontaktu, dane osobowe nie będą przekazywane podmiotom trzecim bez uzyskania Pani/Pana odrębnej zgody. Ma Pani/Pan prawo w każdym czasie do przenoszenia danych, dostępu do treść danych osobowych oraz możliwość ich poprawiania, wniesienia sprzeciwu co do przetwarzania danych, a także prawo do wniesienia skargi dot. przetwarzania danych osobowych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.